ABC dobrego wychowania
Dołączył/a: październik 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ogladalem z zapartym tchem..91-92 minuta i fatalny blad obrony baskow pozbawia ich druzyne 3 ptk..straszny fart!
0
0
Ledwo wyrwala ten remis, szkoda basków
0
Mówiłem mówiłem MÓWIŁEM! 3:3 kibice moj typ wciaz. Boisko przeszkadza obu zespolom, brama basków miodzio, Cesca rowniez. Arcyciekawa 2 polowa sie zapowiada. Wg mnie Bielsa powinien wpuscic jakiegos "tytana" typu Llorente..lepiej sobie radza na mokrym. Futbol siłowy dzis w Bilbao.
ok wracam do meczu. Pozdro
0
Łoooch ale padaaa
0
3:3 zaprawde powiadam wam.
0
Xavi6: wybacz ale kto jak kto ja sie nie kloce, wyrazam swoje zdanie i unikam kontaktu z napinaczami:) pozdrawiam.
0
Kacper bajooo napinaczu.
0
Anti i jest pieknie moj drogi!
0
Aaaah juz sie nie moge doczekac tego meczu!!!
0
jeonek, tak tak, tłumacz sobie tak "kibicu" te ogorki ostatnio zlaly Levante - lidera^^
MichasMichas
a z Toba sie zgodze.
0
No jak tam cules? Real pokazal dzis kosmos z Ronaldo na czele, ciekawe co pokaże FC Barcelona..?
ps. fajny tytul newsa "na wodzie":D Pozdro!
0
Robertfrbdg
zalosne.
co do meczu typuje remis, 3:3
0
No no nom bedzie naprawde ciekawie, niespodzianka wisi w powietrzu:)
0
wszystko sie moze zdarzyc, odejscie messiego tez.
0
moze llorente i spolka sprawia niespodzianke;)
0
Endriuu zgadzam sie
0
Llorente i spolka napewno cos mu strzela. Atletic to nie przelewki, zawsze stawiaja ciezkie warunki..i jeszcze u siebie..hohohoo
0
A mi sie zadne bluzgi na usta nie cisna, fakt ze pisze bardzo ostro(chwilami za ostro - ta ksiazeczka nic nie zmieni). Co do Pepa musial zlatanowi powaznie zajsc za skóre skoro doszlo juz do takiego poruszenia tego napastnika..o nie ma co ukrywac porywczym charatkerku:)
Co do wypowiedzi o Jose, ze Pep przy nim jest g*wnem..hm pomijajac wulgarnosc tej wypowiedzi moze ona zawierac nieco prawdy. Jak Mou trenowal Inter Zlatan rzadzil na boisku, byl gwiazda i byl naprawde swietny. Ni9e bylo zadnych problemów, wydaje mi sie ze pod ta otoczka "złego, knąbrnego" jest tak naprawde dobry czlowiek i utalentowany piłkarz.
0
wielki piłkarz, nieprzecietne umiejetnosci PIŁKARSKIE
0
Przeciez to byl SŁABY mecz Barcy, ustawiony w duzej mierze przez czerwona kartke dla gosci:( szkoda szkoda
0
shayba
za to co zrobił zawsze bedzie dla mnie świetnym trenerem i wielkim człowiekiem. Bez odbioru.
0
Leona nie chciał Mourinho, ale kupili go jak jeszcze w Realu zasiadał ten argentynski kretyneiro:P Mow sobie co chcesz ale tak zgranej paki Real nie mial od wielu wielu lat. To jest RODZINA, cos wiecej niz zespol. Jose uczynil to w nieco ponad rok! Nie porownojmy tu sytuacji Zlatana z Leonem..bo to jest po prostu zart. Jestes kibicem Realu tak? no to koleżko pamietasz zapewne jak wygladały lata przed przyjsciem Jose? Co? pamietasz? tam była DRUZYNA? nie tam bylo 8-9 takich "Zlatanów" i kazdy chciał cos pokazac samemu..-_-
W TYM Realu Jose jest jak OJCIEC, calkowity szcunek grajków o tak różnych osobowosciach. Stworzył ich, stworzyl to piekielnie mocne oblicze Realu Madryt, które z kazdym miesiacem jest silniejsze. Nie tylko piłkarsko. koncze juz ten wywodzik bo od tematu posta daleko odbiegłem, pozatym szkoda mi czasu na posiadówki z wami. Poczytajcie pomyslcie..dzieci niezapomnijcie mnie zminusowac...pokazcie na co was stać maluchy!
ps.
Zlatan wg mnie swietny piłkarz, w Interze wyczyniał niesamowite rzeczy, potrzebuje po prostu odpowiedniego trenera.
0
sevs
w Realu koleżko wszyscy sa traktowani tak samo, niewazne czy nazywasz sie Ozil, Kaka czy Contreao. Mowia o tym pilkarze opowiada trener Jose Mourinho. Zlatan poza ostrymi komentarzami nakresla nam hierarhie w TEJ barcelonie. Wiadomo zaslepione dzieci tego nie zauwaza..(zaraz dostane 150 minusów - zeneda) jednak Ci bardziej rozwinieci moga sie czegos z tego krotkiego tekstu dowiedziec. Świeta trójca barcelony która gra jak chce, gdzie chce i kiedy chce..biedny David Villa..:(
0
hehe widac jak to sie robi w barcelonie z pilkarzami:)
Xavi, Iniesta, Messi a reszta lezy i kwiczy..straszne:( To juz wiadomo dlaczego Villa zostal przesuniety na skrzydlo i zatracil swaja skutecznosc..Fe!
0
Hehe no taakm napisac cos od siebie, dzieci zaminusuja i czuja sie lepsze..madrzejsze..hahaha
JA sadze ze w GD mozemy poznac kata Barcelony:) Moze Igła albo Diesel..zobaczymy.
0
No to bierz go!
0
Przykro mi ale problemem Valdka jest jeden wielki zawodnik..Iker Casillas, takze Valduś : ławunia albo cos tam towarzysko ew o pietruszke dadza ci zagrac:)
0
Ciekawe kto katem Barcelony w grudniowym GD:)
0
chodz sluchy ze specjalnie sie wykartkowal..